• iv>
    Çınar Asansör
    Tasarım, Projelendirme, Montaj
  • Bakım, Arıza, Revizyon

Eskişehir Çınar Asansör’ e Hoş Geldiniz En güzel tasarımlar, kaliteli işçilik...

Elektrikli ve hidrolik asansörlerin değişik hızlarda tasarım hizmetleri şirketimizin mühendis ve teknik kadrosu tarafından yapılmaktadır.

Avan projesi hazırlama , mukavemet hesapları ,trafik hesapları ,elektriksel hesaplar ve projelendirme hizmetleri firmamız tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

MAKİNA DAİRELİ ASANSÖR:

Makine dairesi bulunan yapılarda kullanılan bir sistemdir. Çatı katında makine dairesi denilen bir oda mevcut ise tercih edilir. Geniş kapasiteli insan asansörleri ve yüksek kapasiteli yük asansörlerinde kullanılır.

MAKİNA DAİRESİZ ASANSÖR

Yer , enerji ve tasarım avantajı olan asansör tipidir.

HİDROLİK ASANSÖR

Son kat yüksekliği az olan ve makine dairesi bulunmayan yapılarda tercih edilir.  Hidrolik sistemlerin çalışma hızları düşük olduğu için yüksek katlı yapılarda tercih edilmemektedir.

Aylık periyodik bakım hizmeti, asansörlerin güvenli ve verimli çalışması için en temel unsurlardan biridir. Yönetmelik gereği, her asansöre aylık olarak bakım yapılmalı, bu bakım TSE tarafından Hizmet Yeterlilik Belgesi’ ne sahip firmalarca yapılmalıdır.

Asansörler ağırlıkta mekanik ve elektronik parçalardan oluşmaktadır. Zamanla yıpranan aksamların tehlikeli durumlara sebebiyet vermemesi için sizin güvenliğiniz ve konforunuz için asansörlerin gerekli elektronik ve mekanik aksamların yenilenmesi gerekir.Revizyonla birlikte asansörünüzün güvenli, verimli ve uzun ömürlü olmasını sağlarız.